Hipnoz Nedir?

Hipnoz Nedir?

 

Yaşamımızın bir parçası olan hipnozun ne olduğunu çoğumuz bilmeyiz veya yanlış biliriz. Günlük yaşamımızda, gün boyunca defalarca girip - çıktığımız hipnoz , bilinçli dikkatimizin bir noktada toplanmasıdır. Mesela çok sevdiğiniz bir müziği dinlerken, bir konuyu öğrenmeye çalışırken, arkadaşınızı can kulağınızla dinlerken hipnozdasınız. Daha fazla bilgi için sitemizdeki Hoşgeldin hipnoz cd sini dinleyebilirsiniz. Sizin için hazırladım. Hipnoterapi , hipnozun tedavide kullanılmasıdır. Yaşamımızı olumlu yada olumsuz etkileyen kişilik özelliklerimiz, tercihlerimiz, hayata bakış tarzımız kısaca bizi biz yapan her şey bilinçaltımızda arşivlenmiştir. O halde yaşamımızda karşılaştığımız pek çok sorunun kaynağı bilinçaltıdır.
 
Bu iyi bir haber, çünkü çözümlerimizde bilinçaltındadır. Bilinçaltı programlarımız değişmedikçe hayatımızda da pek bir değişiklik olmaz veya değişimlerimiz kalıcı olmaz. O halde bilinçaltına ulaşıp artık şu programın yerine bunu istiyorum dersek istediğimize ulaşırız.. Bunu yapabilmek için bilinçaltının dilini konuşmamız gerekir.Ve bilinçaltının dili alfa dalgasıdır. hipnozdeyken beyniniz alfa dalgasında çalışır. Yani mesela sosyal fobiden kurtulmak istiyorsanız, kaynakta çözümde bilinçaltıdır ve istediğiniz sonuca ulaşmanız için kullandığımız aracın adı HİPNOZ 
 
Dünyada 1800 lü yıllardan beri yaygın olarak kullanılan ama ülkemizde henüz çok yaygın olarak bilinmeyen bu tedavi aracına ya direk olarak bir Terapistten randevu alarak veya Ofelya Thomas Healing Center cd leri ile evinizin rahatlığında, sizin seçtiğiniz saatlerde, istediğiniz sıklıkta dinleyerek ulaşabilirsiniz. Biz, Ofelya Thomas hipnoterapi Kliniğimizde hipnoz cd lerimizi 3 şekilde kullanıyoruz. Uzakta yaşıyan ve hipnoterapi seanslarımıza katılmak isteyen hastalarımızı hipnozle tanıştırmak, halen hipnoterapi devam eden hastalarımızın tedavi sürecinde ulaştığımız değişimleri pekiştirmek ve hipnoza yakın bir zamanda ulaşma şansları olmayan hastalarımızıda tedavi etmek için kullanıyoruz. Kişinin problemine uygun cd leri seçip ne zaman ve ne sekilde dinlemesinin faydalı olucağını açıklıyoruz. Kişi probleminden eminse kendi cd sini seçebilir ve başarı oranları yüz yüze terapiye yakındır.
 
Kliniğimizde hipnoterapi ve hipnoz cd lerini en sık olarak; depresyon, sosyal fobi,kekemelik, panik atak,sigarayı bırakmak, öz güveni artırmak, bolluk bilincine ulaşmak, sınav stresini yenmek, stresle baş etmek, olumsuz düşünceden kurtulmak, takıntılar, fazla kilolardan kurtulmak vs. gibi olgularda % 95 başarı oranı ile uyguluyoruz. Her ay yeni hipnoz cd lerimiz listemize eklenmektedir.
Sizin içinde bir tane mutlaka vardır. Bu şansı kendinize tanıyın. Çok işinize yarayacak. Tecrübe ile sabittir. hipnoz cd lerinden istediğiniz sonuçları almanız için seçtiğiniz cd yi, 21 gün boyunca her gün bir kez dinlemenizi tavsiye ederim;sonuçların kalıcı olması için.
 
 
Sıra Sizde Keyifle Yaşayın. Sevgiler
Hipnoz CD'leri - Dingin Bir Zihin İçin © 2019 Online Satış Sitesi Bu sitenin tum haklari David Alp Yoltay'a aittir.