Çare Kayıtlarınızda

Çare Kayıtlarınızda

 


Bugün kadim bir şifa yonteminin bilimle buluşmasıyla insanlığın hizmetine sunulmus, Akaşik kayıtlarla psikolojik sorunların çözümünden haberdar olacaksınız.

Çoğumuzun bildiği gibi, anne karnında 40 günlükten itibaren her yaşam kesitiniz görüntü ,ses, dokunma,tat,koku,duygu , düşünce olarak kaydedilir. Fizik kanunlarının ışığı altında bakarsak “Enerji yoktan varolmaz: vardan yok olmaz”, sadece form değiştirir. Etrafinıza ve kendinize bir bakınız. Enerji olmayan bir sey var mı? Şu andaki düşünce ve duygularınızda enerji. Yani yok olmuyorlar.

Yaşamınızın her ani enerjik olarak kaydedilir. Kutsal kitaplarda “ Yaşam kitabi” olarak gecer. Herkesin kendine ait bir kütüphanesi var. İsminizin enerjik şifresi ile erişebileceğiniz bir yaşam kütüphanesi. İste bu kütüphanede tum yaşamınız ve eğer inaniyorsanız geçmiş yaşamlarınız ( gecmis yaşamlara inanmiyorsaniz) ,ruyalariniz halografik olarak kayıtlıdır ve bu kayıtlara ulaşılabilir.

Akaşik kayıtlariniza ulaşmanın pek cok yolu ve yontemi vardır. İlk defa, 19 yy. Basinada Edgar Casey , Akaşik kayıtlari psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde kullanmıştır.

Bugun yaygin olarak kullanilan yontemlerden biri 3P yontemidir. Kurucrsu Linda Howe olup, Chicago da Akashic Studies Center da her yıl yüzlerce kişiye bu yöntemi öğretmektedir.
3P yontemi, bilimsel tekrarlanabilir ve herkes tarafindan öğrenilip uygulanabilir ( 18 yaş üstü) olması nedeni ile ayrı bir yer ve oneme sahiptir.

Yapılan bilimsel araştırmalar ilginç bir gercegi ortaya cikarmistir. Eski bilgiye gore ( ben tiptan mezun olduğum yıllarda ,1987) DNA mızın % 5 nin genetik sifremizi taşıdığı, % 95 nin boş oldugu ( Junk DNA) kabul ediliyordu.Simdi bu % 95 lik kismin bos olmadigini akasik kayıtlarimizi icerdigini dogrulayan bir seri arastirma mevcut.

Akaşik kayıtlarala şifa yonteminin kullanim alani cok genistir. Psikolojik rahatsızlıklarin çozümünde sorunun kaynağını bulmak ve olasıi çözüme ulaşmak amacı ile kullanilir.

Kisinin sorunun nereden kaynaklandigini bilmesi cogu zaman şifanin yarısıdır : bazen tamamıdır.
Bir örnekle daha net anlayalim. Gunluk yaşam kayıtlarinizin tutuldugu hafizanizi bir radyo istasyonuna benzetelim. Mesela 77.7 FM. Butun yaşamınızın her aninin tutuldugu radyo istasyonunun frekansida 88.8 FM olsun. Radyonuz 77.7 FM e ayarli iken 88.8 FM i dinleyemezsiniz.Ama frekansi ve nasil ayarlayacaginizi bilirseniz kolaylikla yapabilirsiniz.

Akaşik kayıtlarla şifa regresyon yonteminden cok farklidir, karistirilmamalidir. Regresyonda kisi yaşam kesitlerine goturur.Akaşik kayıtlarla şifada ise terapist kisinin izni ile ve belirlenmis bir amacla kisinin kayıtlarina girer ve gereken bilgilere ulasir: kisiye aktarir.Yani akasik kayıtlarla şifada terapist kisi ile kisinin kayıtlari arasinda kopru olusturur. İşin tamami terapiste aittir. Bu da yeterli bir egitim sureci ve tecrube gerektirir.

Bir kac vaka aktarimi ile konumuzu toparlayalim.
Ilk vakamiz, 24 yasinda erkek. Cocuklugundan beri uyurgezelik problemi var. Bazen tehlikeli boyutlara ualstifgi icin ( uykuda sokak kapisini acip disari cikamak, balkona cikmak gibi) pek cok tedavi yontemini denemis. Kisinin akasik kayıtlari olaya cozum getirdi. Akaşik kayıtlarda hasta 6 yasinda iken ailesi ve akrabalari ile gol kenarinda pikniktedir. Harika zaman gecirmektedir ve cok mutludur.Hic ummadigi bir anda kendisini golde dibe dogru giderken bulur.Bunun olduguna inanamaz. Bunun bir ruya oldugunu ve birazdan uyanacagini dusunur.Bu ruyadan uyanacagindan emindir.Ama bu bir ruya degildir,ciddi bir bogulam tehlikesi ile karsi karsiya kalmistir ve gozunu hastanae acar. Bu olaydan sonra her uyudugunda ve ruya fazina gectiginde bilincalti uyanamazsa diye endiselenir ve kisiyi uyandirmaya calisir.Ruya fazi uykunun en agir oldugu bolum oldugundan kisi tam olarak uyanmaz ve uyurgezerlik ortaya cikar. Kisi bu okumadan sonra uyurgezerliginden tamamen kurtildugunu bildirmistir.

Ikinci ornek, 36 yasinda iş kadını. Kalabaliga giremiyor.Mesela kızını okuldan almaya gidemiyor .Akaşik kayıtlarina baktigimizda 6-7 yaslarinda iken ailesi ile dugunlere gitmis. Utangac bir cocukmus. Dugunlerde yakinlari oynamasi icin cok israrci davranmislar.Defalarca istemeden ve cok utanarak oynamak zorunda kalmis. Bu durum kayıtlarda “ Kalabaliga girmek demek istemedigin seyleri yapacaksin” demek olarak kaydedilmis. Kisinin problemin nereden kaynaklandigini bilmesi çozmesine yardimci oldu ve kizini okuldan almaya basladi.

Evet, o kadar şansliyiz ki gunumuzde pek cok kadim şifa yontemi bilimle bulusuyor. Dunyada 7 milyar insan yasiyor. Her birimiz tek yaratildik. O kadar tek yaratikdik ki sizin DNA nizdan bir tane daha yok, retinanizdan ( goz dibinizden) bir tanede daha yok. Parmak izinizden 200 milyonda bir benzerinin olma ihtimali var.
Bu kadar tek ve ozel yaratilmis varliklara tek bir ilac tek bir şifa yontemi ayni etkiyi gostermez. Bu nedenle çesitli şifa yontemlerinin olmasi onemli ve gereklidir. Size cok iyi gelen bir ilac veya yontem ayni sikayeti olan komsunuza hicte iyi gelmeyebilir. Ama iyi haber...Onada bir şifa yontemi mutlaka vardir. Sadece acik fikirli olarak, bilmin isigindaki şifa yontemlerini arastirmak gerekiyor.
Sizi bugun Akaşik kayıtlarala şifa yontemiyle tanistirdim. Takdir edersiniz ki konu cok genis ve detayli. Simdilik bu kadar.

Bol şifalı günler dileğiyle.
Dr. Ofelya Cabral

 

Hipnoz CD'leri - Dingin Bir Zihin İçin © 2019 Online Satış Sitesi Bu sitenin tum haklari David Alp Yoltay'a aittir.