Şartlar & Koşullar

Lütfen www.hipnoz-cdleri.com adresli alışveriş sitesinde yer alan ürünleri satın alma ve siteyi kullanma şartlarını okuyunuz. Siteyi kullanmanızın aşağıda yer alan kullanım ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.

 
hipnoz-cdleri.com satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir
 
SİTE İÇERİĞİ 
Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotograf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler hipnoz-cdleri.com un fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve hipnoz-cdleri.com bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız.
 
KULLANICI YORUMLARI, GERİ DÖNÜŞLERİ, POSTA KARTLARI 
Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla hipnoz-cdleri.com’a yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler hipnoz-cdleri.com mülkiyetindedir. Böyle bir durumda hipnoz-cdleri.com bu yorumları ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. hipnoz-cdleri.com bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir. Siteye yollanan hiç bir yorumun üçüncü şahısların copyright, marka, gizlilik, şahsi veya mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Siteye yollanan hiç bir yorumunuzun kanun dışı, tacizkar veya müstehcen içerikte olmayacağını şimdiden kabul etmektesiniz. Yapılan yorum içeriğinden sadece yorumu yapan kişi sorumludur.hipnoz-cdleri.com demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabileceğini kabul etmektesiniz. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde hipnoz-cdleri.com bilgilerinizi tanıtım amaçlı kullanabileceğini kabul etmektesiniz.
 
 
FERAGAT 
Hiç bir şekilde bu sitenin kullanımından doğabilecek durumlardan hipnoz-cdleri.com sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar hür iradeleri dahilinde siteyi gezer ve kullanırlar. Zaman zaman hipnoz-cdleri.com yer alan bilgilerde ürün tanımlarına, fiyatlara veya ürün stok bilgilerine de yansıyan tipografik yanlışlar, genel hatalar veya unutulan noktalar olabilir. hipnoz-cdleri.com bu hataları, yanlışları veya unutulan noktaları değiştirme veya güncelleme hakkını önceden haber verme ihtiyacı duymadan saklı tutmaktadır (buna siparişini verdikten sonraki zaman da dahildir). Bu durumun ortaya çıkaracağı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu sebeplerden dolayı eğer hipnoz-cdleri.com sitesinden aldığınız üründen memnun kalmazsanız setinizi pasif ettikten sonra iade edebilirsiniz, ayrıca böyle durumlarda banka hesap numaranızı ve IBAN numaranızı bildirmeyi unutmayınız. Lütfen İade Şartlarını İnceleyiniz.
 
 
İhtilaflarda 
Baska bir sekilde belirtilmediği sürece hipnoz-cdleri.com ürünleri sadece Türkiye Cumhuriyet’i ve tüm Avrupa ülkelerinde satılmaktadır ve ürün sorumlulukları kurumumuza aittir. Bu Sözleşme’den kaynaklanan tüm uyuşmazlıklar ile Sözleşme’den dönme ve tazminata ilişkin talepler hususunda İstanbul / Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri münhasıran yetkilidir.
 
 
FESİH 
Bu sözleşme siz veya hipnoz-cdleri.com tarafında feshedilene kadar geçerlidir. Bu sözleşmeyi istediğiniz an bitirebilirsiniz. Ancak bu durumda aksi belirtilmediği takdirde siteyi kullanma hakkından da vazgeçmiş olursunuz. hipnoz-cdleri.com da istediği an ve hiç bir uyarıya gerek duymadan sözleşmeyi feshedebilir ve bu sözleşme kurallarının her hangi birini ihlal ettiğiniz takdirde siteye girişinizi engelleyebilir. Yine aksi belirtilmediği sürece sözleşmeyi feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız.
 
Taşıma esnasında satın aldığınız ürün zarar görmüş ise firmamız bu ürünün aynısını kargo bedeli de dahil yeniden göndermeyi taahhüt eder.
 
 
 

 

Hipnoz CD'leri - Dingin Bir Zihin İçin © 2019 Online Satış Sitesi Bu sitenin tum haklari David Alp Yoltay'a aittir.